Azbane Opunciový olej 30 ml

30 ml
Typ pleti
citlivá pleť

• , zakoupeno v Etani.cz

• Olejíček příjemně a nevtíravě voní, pleť ho skvěle absorbuje, je účinný, výborně hydratuje a osvěžuje pleť.
    • NEZAZANAMENALA JSEM.

Zatím nic nepozoruji.

Výborný!!!
    Doporučuji!

Objem
30 ml
Typ pleti
citlivá pleť

BIO olej krásy z kaktusu Opuncie, 100 % přírodní olej z Maroka! Nejvzácnější a nejdražší olej na světě. Výživný pleťový olej s cennými látkami pro omlazení pleti. Olej z opuncie je nazýván Elixírem mládí proto, že redukuje vrásky a obnovuje struktury pleti. Pleť je zároveň vyživena a hydratována. Dokonalá kombinace účinných složek.

• NEZAZANAMENALA JSEM.

Zatím nic nepozoruji.

Výborný!!!
    Doporučuji!

• Myslela jsem, že to bude lepší produkt
    • Nic moc, připadá mi, jako obyčejný řepkový olej.

Používám ho asi 3 měsíce, výsledek žádný, pleť mastná-upatlaná(mám smíšenou, tak snad pro suchou). Víckrát bych ho nekoupila. Škoda peněz.

• , zakoupeno v Etani.cz

• i když je to olej,výborně se vstřebává a nezanechává mastnou pleť
    • o ničem nevím

produkt jsem si vybrala na základě recenzí a jsem velice spokojená,opravdu to funguje a vylepšuje vrásky,rozhodně nic jiného nebudu používat

• Kvalita oleje velmi dobra
    • Trochu problem s kapatkem,pokazdem pouziti je sklenka
    • omastena.

Opunciovy olej pouzivam pouze na noc a po pouziti
    dermarollu.Plet se krasne promasti a vyzivne latky se zapracuji hloubeji do pokozky.

Etani.cz (prodejce)

děkujeme za Vaši recenzi na tento produkt a hlavně názor, kterého si velice vážíme. Nyní vyrábíme opunciový olej (i arganové oleje) v lepších lahvičkách s kvalitním těsněním, tudíž by lahvička neměla být po použití omaštěna.
    S přáním pěkného dne,
    tým ETANI

• , zakoupeno v Etani.cz

• mám ho velmi krátce, tak nemohu zatím hodnotit kvalitu