Angel-oil Skořicový aroma olej 30ml

Objem
30 ml

• , zakoupeno v ANGEL-OIL

Bohužel, esenciální olejíčky nevykazují deklarované vlastnosti. Já hodně vařím, peču i dělám nepečené - raw dezerty a tak jsem se rozhodla využít na dochucení/ovonění hlavně dezertů. A to namísto klasického koření. Jednak jsem po zkoumání mnoha zdrojů došla k poznatku, že esenciální oleje není dobré přidávat do tepelně zpracovaných potravin - jednak teplem degradují a jednak ztrácejí účinnost. To se mi potvrdilo, takže jsem začala používat do raw dezertů. Přestože jsem známá svým velmi citlivým nosem, esenciální oleje jsem druhý den z dezertů necítila ani omylem (a to jsem mnohonásobně překračovala doporučené množství). Jako hluboký optimista jsem si řekla: NEVA, budu to používat jako parfém - a zkusila jsem si mírně máznout pod ušní lalůček. Výdrž - zhruba hodinu, po dvou hodinách jsem ani usilovným třením podlalůčkového místa na konečcích prstů necítila nic. Takže ve finále mám sice baterii esenciálních olejíčků, ale stejně jsem se pokorně vrátila k užívání klasického koření do pečení, protože tam je alespoň po upečení ta skořice či hřebíček cítit. Při užití esenc. olejíčků necítíte nic - nejvíce mě mrzí vanilka, na tu jsem se hodně těšila a byla jsem hluboce zklamána.
    Dala jsem si skoro 1,5 měsíce času na napsání této recenze, protože nechci nikoho poškodit, kdybych neměla dostatečně prozkoumány zakoupené olejíčky a jejich výdrž a účinnost. Nyní mohu s klidným svědomím říci, že pozitivním dobrozdáním bych mohla poškodit budoucí spotřebitele.

• velmi kvalitní produkt, doporučuji

Nadherná vůně, připomína mi dětství a vánoce

Objem
30 ml

Olej ze skořicové kůry je extrahovaný ze stromů v tropických klimatech, má četné výhody. Tento olej pikantní načervenalé barvy byl používán po staletí.

ÉTERICKÝ SKOŘICOVÝ OLEJ

Použití a vlastnosti suroviny v různých kosmetických a masážních produktech:

•  bakterie,  pachy
  • antiseptický
  • bolesti svalů
  • antimykotický
  • rány
  • dentální hygiena dásně, často můžete najít skořicový olej ve žvýkačkách, ústní vodě a zubní pastě
  • trávení, nadýmání a plynatost,  kyselost, průjem, ranní nevolnosti
  • odčervení, střevní trakt,  infekce
  • deprese a stres
  • krevní cukr
  • křeče
  • vysoký obsah antioxidantů
  • zvyšuje pozornost
  • repelent proti hmyzu

Více informací v Účincích rostlinných silic

Olej má široké využití v potravinářském a v kosmetickém průmyslu, ale i v domácí kuchyni a domácí kosmetice.

Velmi vhodný na výrobu parfémů, parfémových tělových mlék a toaletních vod. -

• Složení: 100% jednodruhový přírodní neředěný, éterický olej, potravinářské kvality
  •            Země původu: Egypt

• velmi kvalitní produkt, doporučuji