Nobilis Tilia Bio konopný olejový multigel 50 ml

50 ml
Typ pleti
citlivá pleť

• , zakoupeno v Econea

Výrobek vyzkoušen, jsem spokojena, doporučuji.

• , zakoupeno v milujuBIO.cz

• s multigelem jsem spokojená, proto jsem chtěla zakoupit další balení
    • používáme na suchou pokožku, když se začíná objevovat ekzém

Produkt mi obchod neposlal a ani dopředu nedal vědět, že nebude :-(

• , zakoupeno v Plenečky

• Zklidneni vyrazky u batolete do 2.dne, multivyuziti pro celou rodinu, zakoupila jsem na doporuceni kamaradek, co maji take male deti, prirodni

Objem
50 ml
Typ pleti
citlivá pleť

Popis:
Zajistěte vaší pokožce komplexní péči „tři v jednom“. Gel s vysokým obsahem konopného oleje ji citlivě ošetří, zvláčňuje a dokonale regeneruje. Obsahuje ideální poměr nenasycených mastných kyselin a řadu důležitých vitaminů, které pomáhají pokožku hloubkově regenerovat. Díky lehké konzistenci a snadnému vstřebávání je vhodný i pro suchou a problematickou pokožku.
Použití:
Hodí se ke každodennímu ošetření. Nanášejte jej na pokožku podle potřeby, alespoň ráno a večer. Smícháním s vodou vytvoříte velmi jemnou emulzi určenou k šetrnému mytí ekzematické pokožky. Přidáním jedné až dvou polévkových lžic do koupele vytvoříte jedinečnou ochrannou a hydratační lázeň.
Složení:
Cannabis Sativa Seed Oil (konopný rostlinný olej v bio kvalitě)
Oenothera Biennis Oil (pupalkový rostlinný olej v bio kvalitě)
Glycerin (hydratační látka)
Sucrose Laurate (přírodní emulgátor )
Aqua (demineralizovaná voda)
Panthenol (D-Panthenol, hydratační složka)
Squalane (fytoskvalan, rostlinný lipid)
Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamin E, antioxidant)
Cannabis Sativa Flower Oil (éterický olej z květů konopí setého)
Limonene*.* - z přírodních éterických olejů
Způsob získávání:

Latinské jméno / složení:

Země původu:

• , zakoupeno v Econea

Výrobek vyzkoušen, jsem spokojena, doporučuji.

• , zakoupeno v milujuBIO.cz

• s multigelem jsem spokojená, proto jsem chtěla zakoupit další balení
    • používáme na suchou pokožku, když se začíná objevovat ekzém

Produkt mi obchod neposlal a ani dopředu nedal vědět, že nebude :-(

• , zakoupeno v Plenečky

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

Opravdový a nepostradatelný pomocník v boji s nemocnou pokožkou.

• , zakoupeno v Alpík

• lehce se roztírá
    • rychlá aplikace

Opět jsme pravidelnou aplikaci 2-3x denne dosáhli vymizení ekzému! Super

• , zakoupeno v Alpík

• Používám spolu s dcerou jako noční, obě máme nároky na extra výživnost a tento opravdu stíhá. Dceři se i zlepšila pleť z pohledu akné
  • , zakoupeno v Nobilis Tilia

pomáhá na vysušenou plet při lupénce...

• sos přípravek
  • , zakoupeno v Nobilis Tilia

• Příjemná struktura gelu, jeden z mála, který mi ulevil od svědění ekzému na rukou a skvěle hydratoval vysušenou pokožku.

Doporučuji na velmi suché ruce od ekzému.