Nobilis Tilia BIO Regenerační olej na rozšířené žilky 20 ml

Představení Dodejte vaší pleti při problémech dokonalou regeneraci. Precizně vyvážená směs šípkového, jojobového a mandlového oleje a rostlinného skvalanu ji hydratuje,...
Garantovaný nákup z ECOprodukty.cz

Skladem • 1 variantaDárek45 Kč99 % • 336 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta55 Kč100 % • 351 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace
Skladem • 1 varianta71 Kč96 % • 1 275 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta69 Kč66 % • 726 recenzíDalší informace
Do týdne • 1 varianta94 Kč87 % • 279 863 recenzíDalší informace
Skladem • 1 varianta48 Kč100 % • 3 recenzeDalší informace
Více než měsíc • 1 varianta49 Kč92 % • 3 477 recenzíUdržitelný e-shopDalší informace

Objem
20 ml
Typ pleti
citlivá pleť
CBD

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

Zatím jsem nepoužívané zboží.

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

Krásně se vstřebává a opravdu pomáhá. Nové žilky se mi v obličeji netvoří. Staré teda samy také nemizí, ale takový zázrak jsem ani nečekala. Postupně si je nechávám odstranit laserem. Jsem však šťastná, že se s olejíčkem situace stabilizovala a stav se nehorší. Používám cca půl roku.

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

• Výborný na pleť se sklonem k červenání. Zatím nejlepší produkt, který jsem měla

Objem
20 ml
Typ pleti
citlivá pleť
CBD

Představení

Dodejte vaší pleti při problémech dokonalou regeneraci. Precizně vyvážená směs šípkového, jojobového a mandlového oleje a rostlinného skvalanu ji hydratuje, sjednocuje její tón a dodává jí mladistvý a svěží vzhled. Extrakt z komonice lékařské s obsahem melitoninu rozšiřuje kožní žilky, aby se mohly pročistit, směs přírodních éterických olejů s převahou slaměnky, geránia a heřmánku pak přispívá k harmonizaci překrvené pleti. Po ošetření olejem může pokožka přirozeně dýchat, hodí se proto skvěle jako noční regenerační sérum. Chrání také citlivou a křehkou pleť v mrazivém počasí.

Jak se používá

Několik kapek oleje naneste na vlhkou nebo suchou pleť a šetrně rozetřete. Doporučujeme používat společně s dalšími produkty řady Péče při rozšířených žilkách, zajistíte tak své pleti komplexní péči.

Komu udělá radost

Potěší všechny ženy s normální až citlivou pletí, které trápí viditelné kožní žilky a zčervenání.

Kompletní složení

• Simmondsia Chinensis Seed Oil (jojobový rostlinný olej v bio kvalitě)
  • Squalane (fytoskvalan, rostlinný lipid)
  • Prunus Amygdalus Dulcis Oil (mandlový rostlinný olej)
  • Rosa Canina Fruit Oil (šípkový rostlinný olej v bio kvalitě)
  • Melilotus Officinalis Extract (éterický olej z komonice lékařské)
  • Caprylic/Capric Triglyceride (triglycerid kyseliny kaprylové a kaprinové)
  • Citrus Grandis Peel Oil (éterický olej grapefruitový)
  • Tocopheryl Acetate (stabilizovaný vitamin E, antioxidant)
  • Retinyl Palmitate (stabilizovaný vitamin A, antioxidant)
  • Cupressus Sempervirens Leaf Oil (éterický olej z cypřiše stálezeleného)
  • Helichrysum Italicum Flower Oil (éterický olej z italské slaměnky)
  • Pelargonium Graveolens Oil (éterický olej z pelargonie vonné)
  • Anthemis Nobilis Flower Oil (éterický olej z květů heřmánku římského)
  • Limonen*
  • Linalool*
  • Geraniol*
  • Citronellol*. * - z přírodních éterických olejů.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

Zatím jsem nepoužívané zboží.

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

Krásně voní, pleť je promazána.

• , zakoupeno v Nobilis Tilia

• Jsem už dáma v letech a tento olej je naprosto ideální na stárnoucí pleť. Jsem i alergik a nemám sebemenší problém.

• Redukuje začervenání
    • Příjemný na použití
    • Rychle se vsakuje a nezanechává mastný film
    • Celkově velmi zjemňuje pleť
  • , zakoupeno v Nobilis Tilia

• Přijemný olej na zralou pleť. Používám ho už spoustu let a mám pleť hladkou a vláčnou. Jsem ekzematik a olej mi velmi svědčí.
  • , zakoupeno v Nobilis Tilia

prováděla jsem kamarádce obličejovou masáž s tímto olejem a rozšířené žilky se krásně stáhly. Hned si ho objednala a používá ho a je spokojená s efektem. Dle jejích slov jí ještě žádny přípravek takto nepomohl