Nobilis Tilia Obličejový regenereční olej Levandulový 50 ml

50 ml

• příjemná vůně
    • praktické balení
  • , zakoupeno v Nobilis Tilia

• Nikdy jsem neměla problémy s pletí,ale začaly se mi tvořit červené pupínky,které nechtěly mizet.Zjistila jsem,že mi nevyhovuje krém. Vyzkoušela jsem jich mnoho,ale výsledek žádný.Levandulový olej používámpravidelně,je úžasný,krásně se vstřebává,příjemná jemná vůně,pleť se zlepšila.Nedám na něho dopustit,nakoupila jsem si už větší balení do zásoby.

• Přírodní produkt

Objem
50 ml

Regenerační olej k dennímu i nočnímu pěstění pleti, vhodný pro citlivou a problematickou pleť, pro pokožku malých dětí, k regeneraci pokožky po opalování a při spáleninách. Vhodný i do mrazu.

Svým obsahem kvalitní francouzské levandule patří tento obličejový olej ke špičkovým produktům určených k péči o pleť. Dokonale zjemňuje, zklidňuje, regeneruje a celkově chrání pokožku. Je dobrým pomocníkem jak při spáleninách tak do mrazivého počasí. Dodává pleti pružnost, jemnost a zmírňuje podráždění.

Olej se velmi dobře vstřebává. Pleť mnohem lépe dýchá než při ošetření běžnými krémy, a přitom nezanechává pocit mastnoty. Regenerační obličejový olej je skvělou alternativou denního či nočního pleťového krému, avšak podstatně ekonomičtější, neboť při mnohem menší spotřebě má obličejový olej několikanásobně větší účinky na pleť než pleťový krém.

Stejně jako další obličejové oleje firmy Nobilis Tilia obsahuje i tento produkt bio jojobový a šípkový olej a taky významný podíl přírodního Squalanu. Všechny tyto složky zvyšují pružnost a pevnost pokožky, výborně pleť hydratují a svými antioxidačními účinky na volné radikály pleť omlazují a zabraňují tvorbě vrásek, pleti dodávají potřebnou ochranu a zajištují její kontinuální regeneraci.

Výrobek nese označení CPK Bio.

Způsob použití: Několik kapek oleje lehce rozetřete na pleť ráno i večer. Pleť může (ale nemusí) být navlhčená. Obdobně jako používáte pleťové krémy, můžete s mnohem větším účinkem použít obličejový regenerační olej a navíc ušetříte spoustu peněz, protože u obličejového oleje stačí opravdu pár kapek.

Lahvička je vybavena praktickým kapátkem (pipetou), díky kterému nanesete na pleť pouze pár kapek oleje podle své potřeby. Aplikace je tak velmi jednoduchá, hygienická a taky ekonomická, protože díky kapátku zbytečně olejem neplýtváte.

• Složení: Simmondsia Chinensis Seed Oil, Squalane, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, obsahuje éterický olej. Alergeny: Limonene*, Linalool*, Geraniol* (pozn: * obsaženo v éterických olejích)
  • Objem: 20 ml, 50 ml

Ryze česká společnost NOBILIS TILIA vyrábí od roku 1994 pěstící aromaterapieutickou kosmetiku. Většina jejích produktů nese označení CPK (Certifikovaná přírodní kosmetika) nebo CPK Bio. Firma Nobilis Tilia si zakládá na tom, že její kosmetika neobsahuje žádné ropné produkty, barviva a syntetické konzervační látky.

Základ sortimentu tvoří přírodní oleje určené k masážím, přírodní tělová kosmetika a přípravky pro pěstění obličeje. Součástí originálních receptur Nobilis Tilia jsou 100 % éterické oleje, které dodávají kosmetice požadované účinky, krásnou přírodní vůni a působí blahodárně na naši psychiku.

• příjemná vůně
    • praktické balení

• Přírodní produkt
  • , zakoupeno v Nobilis Tilia

Je to kvalita v kvalitě.

• hezky voní