Saloos pleťový olej Santalové dřevo 20 ml

Popis: Extra výživný přírodní bio olej pomáhá zvláčňovat, vyživovat a tonizovat zejména suchou a dehydrovanou pleť. Vhodný je i na pokožku se sklonem k zarudnutí a jinak...
Doporučená nabídka Alpík

Skladem • 1 varianta% Slevový kód49 Kč97 % • 271 493 recenzíShop roku 2022 - VítězDalší informace
Do 3 dnů • 1 varianta69 Kč100 % • 178 recenzíDalší informace

Typ pleti
suchá pleť

zatím nemám zkušenosti

• , zakoupeno v Notino

• Vsechny oblicojeve oleje Saloos jsou uzasne. Pouzivam jiz mnoho let misto nocniho kremu.
  • , zakoupeno v Notino

Moja pleť je miestami suchá (šúpe sa), miestami mastná (upchaté póry). Tento olej si dokáže poradiť s obidvoma problémami. Suché miesta dostatočne premastí/hydratuje a neupcháva póry (skôr sa mi zdajú byť čistejšie). Natieram si s ním aj popraskané pery. Jediná nevýhoda je, že silno vonia.
    Určite si ho kúpim znovu, len asi s inou vôňou.

Značka
Objem
20 ml
Druh oleje
santalové dřevo
Typ pleti
suchá pleť

Popis:

Extra výživný přírodní bio olej pomáhá zvláčňovat, vyživovat a tonizovat zejména suchou a dehydrovanou pleť. Vhodný je i na pokožku se sklonem k zarudnutí a jinak problematickou pokožku. Pro svoji smyslnou dřevitou vůni je i u mužů oblíbeným pěstícím olejem vhodným k péči o pokožku po holení. Vůně esenciálního oleje může celkově zklidňovat a uvolňovat.

Základem regeneračního obličejového oleje Santalové dřevo jsou prvotřídní oleje lisované za studena (bio jojobový, bio brutnákový, bio šípkový), získané nejšetrnějším možným způsobem, při kterém jsou zachovány všechny účinné látky, vitamíny a biostimulátory. A taky esenciální olej Santalové dřevo.

Diky tomuto jedinečnému složení lze od tohoto olejíčka očekávat tyto účinky:

• Probouzí unavenou pleť k životu, udržuje její přirozenou rovnováhu, harmonizuje funkci pokožky
  • Zlepšuje přirozené regenerační schopnosti pleti, dlouhodobě udržuje její hydratační režim v rovnováze
  •  Zpomaluje proces stárnutí pokožky, působí proti tvorbě vrásek
  • Udržuje pleť vláčnou a pružnou, zvyšuje pevnost mezibuněčné stěny
  • Má hojivé, antiseptické a dezodorační účinky
  • Chrání pleť před škodlivými účinky životního prostředí
  • Jeho příjemná vůně podporuje kompletní uvolnění a navozuje okamžitý pocit pohody
  • Přirozeně splývá s pokožkou, velmi rychle se vstřebává, zanechává pleť přirozeně vláčnou a hebkou, bez pocitu mastnoty
  • Je vhodný pro všechny typy pleti, velmi dobře působí i na problematickou a citlivou pleť, která jinak nesnese běžné kosmetické přípravky.

Bio regenerační obličejový olej skvěle nahradí pleťový krém. Má i při nižší spotřebě výborné pěsticí účinky. Jde jen o to, zvyknout si na jeho „jinou“ konzistenci oproti běžným krémům. Díky kapátku (u balení 20 ml) je dávkování oleje velice pohodlné, úsporné a hygienické zároveň.

Použití:

Několik kapek oleje stačí jemně vetřít nebo jemně vmasírovat do vyčištěné vlhké, ale nejlepé mokré pokožky obličeje, krku a dekoltu. Čím více vody, tím lépe. Voda a olej vytvoři spolu jemnou emulzi, která se lépe roztírá a rychleji se vsakuje a tím snižuje pocit mastnoty. Při aplikaci oleje na mokrou pokožku spotřebujete méně oleje. Emulze vody a oleje dodá pleti vodu, která zůstáné uzamčena v pokožce a poskytné potřebnou hlubkovou hydrataci.

• Složení: BIO jojobový olej (lisovaný za studena), BIO šípkový olej (lisovaný za studena), BIO brutnákový olej (lisovaný za studena), esenciální olej Santalové dřevo, vitamín A, E, F, lecitin
  • Certifikace: CPK BIO
  • Obalový materiál: balení 20 ml - čírá skleněná lahvíčka s kapátkem (viz foto), balení 100 ml - plastová bílá neprůhledná láhev
  • Vhodné pro: citlivá pleť, mastná pleť, normální pleť, smíšená pleť, suchá pleť
  • Výrobce: M+H, Míča a Harašta s.r.o. (Saloos-Salus)
  • Produktová řada výrobce: Tři kroky ke kráse / Bio regenerační obličejové oleje

Pokud chcete aby pleť vypadala skvěle, musíte ji zbavit vrstvy odumřelých buněk a nečistot, které se na ní průběžně usazují. Proto je velmi důležité a užitečné před nanesením samotného bio regeneračního obličejového oleje pleť důkladně vyčistit a připravit pomocí hydrofilního odličovacího oleje a květinové pleťové vody. Po těchto třech krocích je celkový účinek ještě zřetelnější. Pleť působí zdravě a rozzářeně.

Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

zatím nemám zkušenosti

• , zakoupeno v Notino

Určite si ho kúpim znovu, len asi s inou vôňou.

• Podívejte se, kde můžete produkt koupit:

• , zakoupeno v Lékárna.cz

Jsem alergik a i sebedražší krémy na obličej nesnáším. Tento olej mi plně vyhovuje.

• , zakoupeno v Naturelka.cz

• Snadno se roztírá
    • Hydratace
    • Zbavil mě šupinek na obličeji
    • Přírodní produkt
    • Kapátko
    • Ze začátku mi nesedla parfemace, postupem času jsem si na ni zvykla

Nenapadlo by mě, že si na obličej budu patlat něco tak mastného jako je tenhle olej. Abych řekla pravdu ze začátku jsem se toho docela bála. Čekala jsem, že budu mít obličej hodně přemaštěný, že se mi budou ucpávat póry a dělat akné. Po týdnu používání ráno a večer jsem se přestala obávat. Pleť mám krásně hydratovanou. Už není tak přesušená jako předtím. Vypadá svěže a zregenerovaně Nejen tedy, že dobře hydratuje, ale vyhojil mi i pár pupínků. Probudil mou unavenou, vysušenou pleť k životu.

Olej obsahuje kapátko, se kterým se pracuje velmi dobře. Zmáčknete a olej se natáhne do kapátka. Při zmáčknutí vykápne jedna kapka. Krásně si tak regulujete kolik kapek chcete. Nehrozí tedy, že Vám oleje vyteče více než byste chtěli. Navíc je to hygienické. Na celý obličej postačí 4-5 kapek.

Vůně je opravdu po dřevě. Mě osobně moc nevoní. Zvláštní jelikož preferuji parfémy, které obsahují především santalové dřevo. Po čase jsem si ale zvykla a už mi vůbec nevadí.

• , zakoupeno v Notino

• Opravdu funguje, pleť není suchá a je opravdu hydratovaná.
    • Zanechává mastnou olejovou vrstvu na obličeji, používám pouze na noc.

Produkt je to opravdu účinný, dokonce mám pocit, že sjednocuje barvu pleti, ale na ten mastný pocit si teprve zvykám.

• , zakoupeno v Shop-saloos.cz

• hezká vůně pro muže
    • zlepšuje pleť
    • je ho potřeba jen velmi málo
    • dobře se roztírá

Kupuji jej pro manžela, který si ho začal vyžadovat, když viděl mé ostatní olejíčky. Je s ním spokojený.

• přírodní produkt
    • příjemná vůně
    • dobře se roztírá
    • přijde mi, že na pleti vytvoří pouze mastnou vrstvu a vůbec se nevstřebá

Mám neproblematickou, ale velmi suchou a citlivou pleť. Na nose a čele se mi hodně loupe kůže a zatím jsem nenašla přípravek, který by mě toho zbavil a pleť mi hezky zhydratoval. Tento přípravek mi bohužel také nijak nepomohl a stav pleti se nezměnil.

• , zakoupeno v Lékárna.cz

• bez chemie
    • nevýrzaná vůně

Olejíčky jsou bez chemie, takže vhodné i pro citlivou pleť. Musím ale střídat s krémem, po třech týdnech používání jen oleje se pleť paradoxně vysušila a zhrubla. Santalové dřevo je prakticky bez vůně.

• zanechá dokonale hydratovanú pleť
    • zbavil ma šupiek a suchých lišají
    • ošetruje akné
    • čisto prírodný produkt
    • príjemná vôňa
    • zanecháva niekedy príliš mastnú pokožku, odporúčam nanášat len na problematicku suchu plet, v prípade T- zony (mastne čelo,nos,brada) tieto časti tváre vynechat...
    • odporúčam nanášať na mokrú tvár, olejček sa tak lepšie rozotrie a vodu udrží

S produktom som spokojná a zostanem pri ňom