Nejnovější recenze ze sekce Pleťové oleje

Ověřený zákazník Testuj.to Karolina

• Hutnost
  • Jemnost
  • Učinnost
  • Neni co bych mu vytkla

Olej má krásnou vůňi jako marcipán, nato jak je hutný mastné pleti nezanáší póry, odlíči řasenku a přitom neštipe, nanašim do dlaní a poté na obličej, krk a dekolt mokryma tamponkama potom odličim až dokud není čistý, docistim následnou pěnou, mohu jen doporučit

Ověřený zákazník Testuj.to David

• Snadna aplikace
  • Zcela odstrani necistoty
  • X

Celkove se mi tento odlicovaci olej libi, protoze se snadno pouziva a pri smyvani pri kontaktu s vodou meni texturu na mlecnou emulzi. Smyva se naprosto beze zbytku a nedráždí ani citlivou pokozku. Vune oleje je slaba a temer neznatelna, nedrazdiva..

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• funguje
  • balení
  • velikost
  • vůně

Odličovací hydrofilní olej mě zaujal už jen jednoduchou manipulací a tím, že se jednoduše a rychle používá a při tom skvěle funguje. Dobře se nanáší, je dobrá textura, výborně se smyje, ale zároveň pleť hydratuje a příjemně voní. Jsem ráda, že jsem tuto novinku objevila !

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Složení
  • Balení
  • Odlíčení očí, lepší je na make-up na pleť

Odličovací olej má krásnou vůni a nenechává mastné stopy. Líbí se mi jeho složení, které je opravdu z přírodních olejů a používám jej proto i v těhotenství :) Určitě je výhoda, že na obalu je napsané číslo 1 a 2, aby fáze byly ve správném pořadí. Produkt určitě pořídím znovu.

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Jednoduchost nanášení
  • Barva
  • Velikost
  • Hladká pleť

Hydrofilní odličovací olej je v praktickém balení s pumpičkou, což je fajn. Vůně i konzistence příjemná. Při nanášení nelepí, roztírá se dobře a po použití oleje zůstává moje pleť hladká, bez jakýchkoliv vedlejších účinků. S produktem jsem moc spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

Zakoupeno v Testuj.to

• super podrobný návod na použití
  • nehezké aroma oleje
  • laciný obal produktu

Jsem z tohoto produktu zmatená, čekala jsem nejspíš něco jiného. Olej má hrozně zvláštní aroma, pro mě vyloženě smrdí. Nicméně, odličuje pěkně a v kombinaci s čistící pěnou to pleť pěkně připraví pro následnou hydrataci. Ale že by to byl top produkt, který bych si potřebovala zakoupit? To nemohu za mě říct. Kvalita mi přijde průměrná drogerková.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• důkladné odlíčení
  • hydratace pokožky

TOMAS ARSOV – REWIND hydrofilní odličovací olej je skvělý produkt pro odličování pleti. Dobře si poradí i s voděodolným make-upem, což zdaleka každý přípravek nedokáže. Tento odličovací olej má navíc velice příjemnou vůni a nevysušuje pokožku. Tu poslední vlastnost vyzdvihuji coby majitelka suché pokožky se sklonem k atopickému ekzému.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

• přírodní složení produktu
  • absence umělých parfémů a aditiv
  • kvalitní účinné látky
  • produkty opravdu dobře odlíčí
  • hezké balení
  • důkladný popis produktů na obalu
  • cena by mohla být trochu nižší

Mám za sebou pozitivní zkušenost se sadou hydrofilního oleje REWIND a čistící pěny DEFENCE od Tomáše Arsova. Olej plní roli prvního kroku při čištění pleti a účinně rozpouští make-up, SPF a další nečistoty, které by jiné produkty na bázi vody nedokázaly tak účinně odstranit. Čistící pěna pak dokonale dočišťuje a zanechává pokožku hydratovanou a pocitově hebkou. Po použití těchto produktů není pleť napjatá, ani vysušená.
Oba produkty mají velmi dobré složení založené na přírodních ingrediencích. Zvláště olej neobsahuje žádné potenciálně dráždivé složky. Navíc mají produkty zajímavou vůni, a to bez použití umělých parfémů a zbytečných přísad. Doporučuji je zejména pro čištění suché pleti.

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Rychlé odlíčení
  • Jemna pleť

S olejem jsem moc spokojená, odlíčení je velice rychlé a jednoduché. Odlíčí krásně i odolnější líčení, má krásnou vůni a pleť po něm je krásně jemná a hebká. Nezanechává ani mastný film na pokožce a netvoří se po něm pupínky ani na mastné pokožce. Moc olej doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Zakoupeno v Testuj.to

Olej krásně odlíčil všechen makeup včetně řasenky a dlouhotrvající rtěnky. Použití bylo velice příjemné a rychlé. Olej krásně voní. Po aplikaci nezůstává pleť vůbec mastná. Tento Olej si určitě pořídím znovu a vřele ho doporučuji. Jsem z něj nadšená.

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• vůně
  • snadné použití
  • příjmené složení
  • účinnsot

Tomas Arsov - REWIN hydrofilní odličovací olej je milé překvapení. Nejprve mě okouzli svou jednoduchostí, že opravdu stačí šplíchnout pár kapek do dlaní a rozetřít po celém obličeji, následně opláchnout vodou a je hotovo. Takže odpadá nutnost použití odličovacích tamponků a drhnutí voděodolného make-up. Nezpůsobuje žádné podráždění, pleť je po vyčištění čistá a jemná. Odličovací olej mě také okouzlil svojí vůní po marcipánu, to je příjemný bonus při odličování.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• hydratovaná pleť
  • zjemnění pokožky
  • vláčnost
  • zajímavá a příjemná vůně
  • krásně pleť očistil
  • bez podráždění pokožky
  • vše bylo v pořádku

S produktem jsem velmi spokojena. Splnil má očekávání. Má příjemnou vůni ořechů. Velmi pěkně se nanášel. Pleť byla hydratovaná, velmi zjemněná a vláčná. Nezpůsobuje žádné podráždění a jeho textura působila na pleti blahodárně. S přehledem zbavil pleti veškerých nečistot a make-upu.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Přidáno: 22. února 2024

• Rychlé a šetrné odlíčení
  • Nic jsem neshledala

Hydrofilný odličovací olej je pro mě úžasný produkt, který zanechává mou pleť čistou, hydratovanou a osvěženou. Jeho jedinečná formulace umožňuje snadné odstranění make-upu, nečistot a nadbytečného oleje, aniž by mou pleť vysušoval. Jednou z nejvýraznějších vlastností tohoto oleje je jeho schopnost emulgace s vodou, což znamená, že se snadno smývá, aniž by zanechával mastný film.

Hydrofilní odličovací olej je ideální volbou pro mou pleť citlivou a problematickou pleti. Díky jeho jemnému složení nezpůsobuje podráždění ani zanícení a zanechává mou pokožku hebkou a zářivou. Jeho hydratační vlastnosti jsou velkou výhodou pro mou suchou pleť, která potřebuje extra péči a ochranu.

Herbatica 100% prírodný arganový olej 50 ml

Herbatica 100% prírodný arganový olej 50 ml

Ověřený zákazník Herbatica.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 22. února 2024

Zakoupeno v Herbatica.cz

• výborný produk , velká spokojenost
  • žádná

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 21. února 2024

• velmi užitečné
  • plastovy obal

Hydrofilní odličovací olej je velmi šetrný a účinný. Jeho textura je dobře snesitelná s pokožkou. Jeho efekt je 100%, jelikož lehce a s noblesou odlíčí veškeré nedostatky a make up. Samotná aplikace a použití je velmi příjemné a dokonalé. Za mě mohu všem ženám i dívkám jen doporučit, obzvlášť nesmím zapomenout, že se jedná o český výrobek, a to j taky podstatné...

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Přidáno: 21. února 2024

• Textura
  • Rychlost odličení

Tomáš Arsov - Rewind hydrofilní odličovací olej mě velmi mile překvapil. Má velmi jemnou vůní. Textura je až hedvábně jemná. Na pleti se dobře roztírá. Odličování trvá doopravdy chvíli a nedráždí pleť, není potřeba vůbec tlačit, jen jemně masírovat. Odličení trvá o polovinu kratší dobu. A odlíčí doopravdy všechny nečistoty. Dlouho jsem nad odličovacím olejem přemýšlela a jsem ráda že jsem zkusila tuto značku.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Staci aplikovat male mnozstvi
  • Velke baleni (dlouho vydrzi)
  • Plusem je velke baleni, coz je zaroven i minusem. Ocenila bych mensi baleni s uzaverem (kvuli cestovani), ale da se to jednoduse vyresit tim ze si produkt preliju do mensi nadoby.

Prekvapilo me velkoryse baleni - po tydnu pouzivani je baleni porad skoro plne, takze vydrzi optavdu dlouho - staci aplikovat male mnozstvi a krasne odlici plet a pripravi ji na dalsi krok cisteni penou. Doprucuju. Ocenila bych cestovni verzi (sroubovaci uzaver).

Ověřený zákazník Testuj.to Šárka

• Jednoduchost použití
  • Čistá pleť

Odličovací hydrofilní olej Rewind od Tomáše Arsova je zkrátka skvělý na večerní odlíčení po celém dni s makeupem na tváři, stačily dvě pumpnutí na celý obličej, takže vydrží dlouho, pleť je krásně čistá a jako velký bonus úplně nádherně voní, takže jsem se vždy těšila na večerní odličování ?

Ověřený zákazník Testuj.to Adéla

• stačí málo produktu
  • příjemná vůně
  • složení
  • krásný obal
  • olej se promění v emulzi
  • nepotřebujete tamponky, stačí voda
  • nemám co vytknout

Tomas Arsov odličovací olej je ideálním prvním krokem v dvoufázovém odlíčení. Má velmi příjemnou vůni, která připomíná vůni marcipánu. Přitom vůně není vtíravá či nepříjemná, ale přirozená, vzhledem k přírodním produktům, které odličovací olej obsahuje. Také mě velmi zaujalo složení, jelikož mám se všemi oleji již v minulosti velmi dobrou zkušenost, zejména se švestkovým a meruňkovým olejem. Produktem nemusíte zbytečně plýtvat, tři/čtyři malé pumpičky stačí na celý obličej i krk. Oceňuji, že olej jde poté lehce sundat vodou, jelikož se změní na příjemnou emulzi, a nemusím používat velké množství tamponků či využít jinou pomůcku, abych olej z pleti dostala a neměla mastný pocit. U tohoto produktu po smytí vodou je potřeba pleť ještě dočistit (což u dvoufázového čištění je samozřejmost), ale už tak je pleť zbavená toho nejhoršího a působí vzhledem k použitým olejům vyživeně a už i "napapaně". Produkt působí luxusně nejen na oko, ale i složením a efektem po použití. Mohu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Andrea

• Jednoduchost použití
  • Rychlost odlíčení
  • Odstraňuje odolný make up
  • Krásné balení
  • Velikost balení
  • Vůně

Použití tohoto odličovacího olejíčku je velmi jednoduché a rychlé. Při použití ve sprše mám během chviličky odlíčený i odolnější make up. Konzistence je příjemná, na pleti je olej příjemný také. Balení je velké a není nutné použít velké množství oleje, tudíž určitě vydrží dlouho. Malým mínusem hodnotím vůni, na kterou si zatím nemohu úplně zvyknout. Produkt bych však i přesto doporučila.

Zobrazuji 141 - 160 ze 500 recenzí 1...6 7 [ 8 ] 9 10...25