Nejnovější recenze ze sekce Pleťové oleje

Ověřený zákazník Testuj.to Magdalena

• konzistence
  • dávkování
  • nic jsem nenašla

Tento produkt mi padl do ruky zrovna ve chvíli, kdy se jsem bojovala s atopickým eksemem na obličeji. Musím říct, že produkt mi eksem nedráždil. Jeho použití bylo příjemné, nijak eksemu nevadil např. že by štípal nebo více vysušoval. Naopak olejové složení je velmi příjemné. Olej moc hezky voní a jeho použití je snadné. Díky pumpičce se vám nestane, že byste neohadli správnou dávku.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• snadné opláchnutí
  • vůně
  • bezchybné odlíčení i voděodolného make-upu
  • šetrný k pleti
  • praktická pumpička
  • v nabídce chybí menší cestovní balení

Dennodenní líčení společně s hormonálními změnami se bohužel projevilo na mé pleti. Proto jsem hledala nový produkt pro šetrné odstranění make-upu. Po kladných zkušenostech se značkou Tomas Arsov jsem zvolila hydrofilní odličovací olej REWIND a už teď si všímám, že pleť je zdravější. Oceňuji praktickou pumpičku., snadné opláchnutí a příjemnou mandlovou vůni. Pleť je jemnější a není vysušená. Kombinuji společně s čistící pěnou DEFENCE a jsem opravdu moc spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• nepali v očích
  • vůně

Moc příjemný olej. Má hezkou vůni po mandlích. Olej rozpustí všechen makeup včetně řasenky. Po opláchnutí je pokožka mastná ale to se změní po dočištění pleti druhým krokem. Celkově mě olej mile překvapil. Stačí pouze dvě pumpičky na celý obličej. Má elegantní balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Hezky rozpouští make-up
  • Vyživuje pleť
  • Vhodný i na odličování očí
  • Trochu výraznější parfemace

Odličovací olej REWIND je ideální pro dvoufázové odličování pleti v kombinaci s čistící pěnou. Po použití je pleť dokonale vyčištěna a vyživena. Vhodný i pro odličování očí, nedráždí a neštípe. Odlíčí i dlouhodržící make up a voděodolnou řasenku. Při kontaktu s vodou se přemění v jemnou emulzi, která se dobře opláchne.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• Snadnost aplikace
  • Funkcnost
  • Rychlost odlíčení

Hydrofilní olej Tomáš arsov rewind byl skvělým pomocníkem při dvoufazovem odlicovani. Produkt se vyznačuje lehkou texturou, nezanechává na pleti po jeho smyti žádný film a pokožka je vycistena a připravena na další kroky v skincare rutine. Produkt byl skvělý a vůbec neubyval

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

• Vůně,
  • Složení
  • Čistící účinky
  • Manipulace s produktem

Po nanesení oleje Rewind na obličej je nutné řádně zapracovat do pleti. Nanášení není úplně jednoduché, chce to praxí. Po masáži se olej opláchne a otře. Po odstranění makeup olejem je ještě nutné použít odličovací pěnu Defence, protože pleť určitě potřebuje dočištění. Pleť je důkladně očištěná až po použití obou přípravků - oleje i pěny.

Ověřený zákazník Testuj.to Inna

• Přírodní složení
  • Marcipanová vůně
  • Krátká pumpička
  • Nesmyl se vodou

Používám 4-krokovou péče o pokožku obličeje. Vyzkoušela jsem 1.krok čištění od Tomas Arsov. Tento hydrofilní olej má sladkou marcipanovou vůně a přírodní složení, proto večerní masáž obličeje si určitě užijete. Škoda, že výsledek nebyl dokonalý. Na čistou pokožku byl dostačující, ale s make-up si moc dobře neporadil. I když odstranil nějakou část.
Po masáže měl by se umýt vodou, ale vůbec nereagoval. Pleť a ruce zůstali mastné. Proto musela jsem použít více čistící pěny.
Také se mi nelíbila pumpa na lahvičce. Olej buď částečně tekl dolů nebo stříkal příliš. Musím se přizpůsobit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Super davkovac
  • Jemná lehká vůně
  • Nedrazdi
  • Pokud se k tomu nepoužije čisticí pěna, tak jde hůře smyt

Olej hezky rozpouští, v případě většího použití make-up je potřeba krok opakovat. Skvěle funguje s čisticí penou. Z používání jsem mile překvapena, žádný negativní vliv na moji pleť nebyl ( zacervenani, pupinky apod . ) Rozhodne doporučuji, vyzkousim i další produkty od téhle značky.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Složení
  • Velikost balení

REWIND hydrofilní odličovací olej TOMAS ARSOV jeho složení mi vyhovuje. Z pleti odstraní šetrně nečistoty a stačí ho z pokožky opláchnout jednoduše vodou. Pleť mám jemnou, hydratovanou a vyživenou. Odličovací olej budu i nadále používat. Balení vydrží dlouho.

Ověřený zákazník Testuj.to Libor

• ingredience
  • asni nic více

Je to kvalitní odlíčení od kvalitního výrobce a velice nás zaujalo jak krásně působil a šlo všechen makeup odlíčit a umytý obličej byl připravený na další krok a péči. textura produktu je jemný olej s použitím přírodních olejů a přírodních přísad, které krásně voní a jsou potěšení použít. Pleť byla dokonale vyčištěna! Doporučujeme.

Ověřený zákazník Testuj.to jan

• Textura
  • Pouziti
  • Stav pleti

Z ucinku oleje mam radost. Jednak se snadno pouziva, ale take zajimave voni. Na pleti nezanechava mastny povlak a perfektne se smyva vodou. Pri kontaktu s ni se zmeni na emulzi,ktera se snadno smyje. Nedráždí plet a ani nezpusobuje diky slozeni jeji vysuseni.

Tea Tree 100% essenciální olej 30 ml

Tea Tree 100% essenciální olej 30 ml

Ověřený zákazník Sprchacek.cz Tatik

Zakoupeno v Sprchacek.cz

Olej jak pro koho.100% OLEJ TO NENÍ.

Ověřený zákazník Testuj.to Eva

Zakoupeno v Testuj.to

• jemně voní po mandlích
  • uvedení složení aktivních látek

Základní zjištění:
Perfektně odstraní make-up.
Po vyčištění a opláchnutí byla pleť svěží a hydratovaná.

Nevšimla jsem si žádného podráždění, svědění ani zarudnutí apod.
Po estetické stránce je Olej je lehounký a příjemně voní po mandlích

Další poznatky
Jednoduše se nanáší pomocí dávkovače a dává i malé množství oleje.
Dobře se oplachuje.
Také musím ocenit uvedení přidaných látek a jejich účinku.

Saloos Extrakt z grepových jader 10 ml

Saloos Extrakt z grepových jader 10 ml

Ověřený zákazník e-kondomy.cz Andyna_CB

Zakoupeno v e-kondomy.cz

Kapky…co na tom zkazit…placebo proste.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Nádherná vůně
  • Dlouho vydrží
  • Přírodní složení
  • Než se smyje mycí pěnou, krok č.2, je pokožka nepříjemně mastná

Odličovací olej má nádhernou vůní po mandlích a meruňkových jader. Líbí se mi přírodní složení. Olej vydrží celkem dlouho.
Po první aplikaci jsem moc nadšená nebyla, vadil mi mastný film na pleti i po umytí. Ale čím déle ho používám, tím se mi více líbí. ?
Po nanesení kroku č. 2 je pleť nádherná, hydratovaná a jemná.
Olej pleť zbaví make upu dokonale. Určitě ho doporučuji. A kdo má pleť suchou, bude nadšený.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• Vune
  • Vstrebatelnost

Velice jednoducha aplikace , s touto radou je odlicovani jedna radost ;) odlici i silne odolny macke up vcetne dlouhotrvajicich rtenek a vodeodolnych rasenek ;) Krasne voni a nezanechava mastny film a plet zustane krasne jemna ;) jednoznacne muj novy favorit v odlicovani?

Ověřený zákazník Testuj.to Nicol

• Pumpička
  • Neparfémovaný - čistá vůně
  • Dobře odličuje
  • Nezanechává v očích mlhu

Olej je hydrofilní, takže velké plus. Krásně odlíčí i řasenku, pleť mám smíšenou, místy suchou a po použití nemám pocit "suchosti a dehydratace". Často mám u olejů pocit "mlhy v očích", ale tento olej jde hezky vypláchnout. Zaujalo mě i balení, s tipy uvnitř krabičky.

Ověřený zákazník Testuj.to Jan

• Rychlost odlíčení
  • Péče o pleť
  • Nemám výhrady

Odličovací olej jsem začala používat před týdnem. Mám citlivou pleť a olej mne příjemně překvapil. Během chvíle vyčistí pleť i oční okolí. Neštípe, pleť je po něm hebká, vyhlazená, ošetřená. Doporučuji ho všem ženám s citlivou pletí. Z odličování se stal příjemný rituál. Budu se k němu určitě vracet.

Saloos Extra bio Šípkový olej 20 ml

Saloos Extra bio Šípkový olej 20 ml

Ověřený zákazník Grizly Ověřený zákazník

Zakoupeno v Grizly

• Prozatím dobré zkušenosti

Ověřený zákazník Testuj.to Stepanka

• pěkně hydratuje
  • odlíčení bez nutnosti tamponků
  • plastová lahvička

TOMAS ARSOV – REWIND hydrofilní odličovací olej je za mě příjemné překvapení na mojí velmi citlivou a suchou kůži. Krásně odlíčí voděodolný make-up bez pomoci tampónků a zanechá pleť pěkně hydratovanou a vláčnou. Marcipanové aroma je pro mě spíše nepříjemné, uvítala bych nějakou více svěží vůni, nicméně po opláchnutí parfemace není již patrná. Přijde mi, že trochu ucpává póry, pokud je následně použita i pěna, tak ta by tomu měla předcházet.

Zobrazuji 121 - 140 ze 500 recenzí 1...5 6 [ 7 ] 8 9...25