Nejnovější recenze ze sekce Pleťové oleje

Ověřený zákazník Testuj.to Anna

Přidáno: 26. února 2024

• Neštípe v očích
  • Odlíčí bez problémů
  • Příjemná textura

Olej pleť krásně odlíčí, navíc úžasně voní. Má opravdu jemnou texturu a vůbec neštípe v očích. Navíc oceňuji i jeho balení. Aplikátor je kvalitně zpracovaný a celý produkt je prodáván v obalu, který vypadá vyloženě luxusně, na pohled i na omak. Navíc je uvnitř každé krabičky s produktem mnoho informací o čištění pleti.

Ověřený zákazník Testuj.to Radka

Přidáno: 26. února 2024

• Konzistence
  • Nekomedogenní
  • Zklidňující
  • Pěkně odlíčí obličej
  • Není nic co bych vytkla, mám citlivou pleť se sklonem k akné a vyrážkám

Olej je velice příjemný. Mám citlivou pleť se sklonem k tvorbě akné a vyrážek, občas mi naskočí i perioralní dermatitida z kosmetiky. U oleje se mi nic nezhoršilo, hezky vyčistil pleť a zanechal ji jemnou . Není nijak extra parfemovaný. Já osobně používám jiný odličovač ale klidně bych si zakoupila i tento olejový.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Zdravě vypadající pleť
  • Úplně neodstranil voděodolnou řasenku

Hydrofilní olej Rewind jako první krok mé večerní odličovací rutiny se jednoduše nanáší na pleť, šetrné jí čistí a odstraňuje z ní veškeré nečistoty. S voděodolnou řasenkou měl však menší problém. Pleť je po použití produktu krásné jemná a hladká. Díky kombinaci olejů má produkt marcipánovou vůní, která mě vrátila do dětských let. Mám citlivou pokožku a má pleť tento olej velice dobře snáší. S olejem jsem v kombinaci s jemnou čistící pěnou Defence velmi spokojená. Určitě vyzkouším i další produkty.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Skvělý výsledek odlíčení
  • Čistá hydratovaná pleť

Za mě super, určitě doporučuji. Po aplikaci hydrofilního oleje byla pleť hned po prvním použití krásně vyčištěná a hydratovaná, nezanechává mastné stopy. Překvapilo mě, jak si umí poradit i s odlíčením řasenky. Olej byl moc hezky zabalen, popsán návod na použití a složení výrobku. Olej má příjemnou vůni.

Ověřený zákazník Testuj.to Danuše

• Hebká pokožka
  • Pleť opravdu byla čistá
  • Olej není příliš tekutý
  • Odlíčení očí mi nebylo příliš příjemné, ale to u žádného oleje.

Olejovou kosmetiku nemám příliš v oblibě, takže zvědavost byla veliká. Olej odlíčí vše co má a vyživí. Pleť je hebká na dotek a vůně oleje je příjemný bonus. Mně osobně voní dostatečně a zároveň ne vlezle. Krásně se vstřebá a zároveň z pleti dostanete, to co tam nepatří.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Přírodní složení
  • Hezký obal s množstvím informací
  • Bez parfemace
  • Specifické použití
  • Chyby v textu
  • Absence varování před zasažením očí

Olej je příjemný, bez vůně či zápachu, smyje se bezezbytku. Údajně slouží k odstranění krémů, make-upů, nečistot a mazu.
V rámci podrobnějšího testování, kam jsem zahrnula i produkty na barvení očí a rtů, jsem začala aplikací na ruku. Olej lehce rozpustil a odstranil krémové produkty a pěna dočistila případné zbylé nečistoty. S dlouhotrvajícími a voděodolnými barvami rtěnek či očních produktů si olej kupodivu moc neporadil a pěna je odlíčila až na 2.-3.pokus.
Pokožka pak byla příjemně čistá.
Poté jsem zkusila odlíčit řasenku a rtěnku z obličeje a tady POZOR! TEN OLEJ NESKUTEČNĚ ŠTÍPAL V OČÍCH!
Závěr: funkční, ale určeno k odlíčení a čištění POUZE čela, tváří, krku a dekoltu.

Ověřený zákazník Testuj.to Renata

• Propracovanost obalu
  • Jednoduchost používání
  • Vůně
  • Hutnější konzistence, která v malém množství spíše pleť drhne

REWIND hydrofilní odličovací olej je bohatý na luxusní směs přírodních olejů díky kterým krásně voní a používání je zážitek. Olej je první krok v čistící rutině, který je nutné doplnit dalším přípravkem. Samotný olej nedodá pleti pocit vyčištění. U přípravku se mu líbí propracovanost obalu ve kterém je zabalený. Po jeho rozděláni se můžete dočíst zajímavé informace o složkách, které olej obsahuje a mnohem víc.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

• Vzhled balení
  • Použité oleje
  • Popisky uvnitř krabičky
  • Slabá pumpička
  • Příšerně silná marcipanová parfumace
  • Pocit mastnoty i po použití
  • Nepříjemně stažena a suchá pleť

Tento hydrofilní olej je opravdu slabý. Špatně rozpouští makeup a špatně reaguje s vodou - tzn. Rozpuštění na mléko nefunguje jako u ostatních hydrofilních olejů a zanechává tak nepříjemný pocit mastnoty. Marcipanová vůně je příliš silná a může dráždit citlivou pleť. Mně na obličeji zanechal opravdu paseku v podobě suchého začervenání. Tento produkt se nepovedl.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

Zakoupeno v Testuj.to

• příjemný pocit po použití
  • pleť není napnutá ani mastná
  • na nic jsem nepřišla

Tento Rewind hydrofilní odličovací olej je skvělý. Velmi snadno se aplikuje - zmáčknutí shora se do dlaně vstříkne trocha oleje. Na jedno čištění mi přišlo vhodné množství odpovídající 3 zmáčknutím. Velmi příjemná textura odličovacího oleje. Je jemný, ne příliš mastný. Nanáší se na navlhčený obličej.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• Příjemně hydratovaná a jemná pleť
  • Snadné použití
  • Složení výrobku
  • Make up šel snadno odstranit

Po vyzkoušení odličovacího oleje jsem byla velmi překvapená jak snadně odstraňuje make up, odličovací olej je velmi jemný a lehké konzistence,zanechává příjemně hydratovanou pleť, což jistě oceníte jako já. Všem produkt doporučuji protože stojí za vyzkoušení.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucka

• hustota
  • vůně

Olej je velmi příjemný na mou suchou pleť, hustota oleje mi vyhovuje, příjemně se nanáší, vůně je jemná, mandlová, velmi se mi líbí i balení a systém čísel, podle kterých rychle vidím, který produkt mám použít. Pleť je po použití oleje příjemná, dočišťuji ještě pěnou a jsem spokojená

Ověřený zákazník Testuj.to Magdalena

• konzistence
  • dávkování
  • nic jsem nenašla

Tento produkt mi padl do ruky zrovna ve chvíli, kdy se jsem bojovala s atopickým eksemem na obličeji. Musím říct, že produkt mi eksem nedráždil. Jeho použití bylo příjemné, nijak eksemu nevadil např. že by štípal nebo více vysušoval. Naopak olejové složení je velmi příjemné. Olej moc hezky voní a jeho použití je snadné. Díky pumpičce se vám nestane, že byste neohadli správnou dávku.

Ověřený zákazník Testuj.to Denisa

• snadné opláchnutí
  • vůně
  • bezchybné odlíčení i voděodolného make-upu
  • šetrný k pleti
  • praktická pumpička
  • v nabídce chybí menší cestovní balení

Dennodenní líčení společně s hormonálními změnami se bohužel projevilo na mé pleti. Proto jsem hledala nový produkt pro šetrné odstranění make-upu. Po kladných zkušenostech se značkou Tomas Arsov jsem zvolila hydrofilní odličovací olej REWIND a už teď si všímám, že pleť je zdravější. Oceňuji praktickou pumpičku., snadné opláchnutí a příjemnou mandlovou vůni. Pleť je jemnější a není vysušená. Kombinuji společně s čistící pěnou DEFENCE a jsem opravdu moc spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• nepali v očích
  • vůně

Moc příjemný olej. Má hezkou vůni po mandlích. Olej rozpustí všechen makeup včetně řasenky. Po opláchnutí je pokožka mastná ale to se změní po dočištění pleti druhým krokem. Celkově mě olej mile překvapil. Stačí pouze dvě pumpičky na celý obličej. Má elegantní balení.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Hezky rozpouští make-up
  • Vyživuje pleť
  • Vhodný i na odličování očí
  • Trochu výraznější parfemace

Odličovací olej REWIND je ideální pro dvoufázové odličování pleti v kombinaci s čistící pěnou. Po použití je pleť dokonale vyčištěna a vyživena. Vhodný i pro odličování očí, nedráždí a neštípe. Odlíčí i dlouhodržící make up a voděodolnou řasenku. Při kontaktu s vodou se přemění v jemnou emulzi, která se dobře opláchne.

Ověřený zákazník Testuj.to Katerina

• Snadnost aplikace
  • Funkcnost
  • Rychlost odlíčení

Hydrofilní olej Tomáš arsov rewind byl skvělým pomocníkem při dvoufazovem odlicovani. Produkt se vyznačuje lehkou texturou, nezanechává na pleti po jeho smyti žádný film a pokožka je vycistena a připravena na další kroky v skincare rutine. Produkt byl skvělý a vůbec neubyval

Ověřený zákazník Testuj.to Jaroslava

• Vůně,
  • Čistící účinky
  • Manipulace s produktem

Po nanesení oleje Rewind na obličej je nutné řádně zapracovat do pleti. Nanášení není úplně jednoduché, chce to praxí. Po masáži se olej opláchne a otře. Po odstranění makeup olejem je ještě nutné použít odličovací pěnu Defence, protože pleť určitě potřebuje dočištění. Pleť je důkladně očištěná až po použití obou přípravků - oleje i pěny.

Ověřený zákazník Testuj.to Inna

• Přírodní složení
  • Marcipanová vůně
  • Krátká pumpička
  • Nesmyl se vodou

Používám 4-krokovou péče o pokožku obličeje. Vyzkoušela jsem 1.krok čištění od Tomas Arsov. Tento hydrofilní olej má sladkou marcipanovou vůně a přírodní složení, proto večerní masáž obličeje si určitě užijete. Škoda, že výsledek nebyl dokonalý. Na čistou pokožku byl dostačující, ale s make-up si moc dobře neporadil. I když odstranil nějakou část.
Po masáže měl by se umýt vodou, ale vůbec nereagoval. Pleť a ruce zůstali mastné. Proto musela jsem použít více čistící pěny.
Také se mi nelíbila pumpa na lahvičce. Olej buď částečně tekl dolů nebo stříkal příliš. Musím se přizpůsobit.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

• Super davkovac
  • Jemná lehká vůně
  • Nedrazdi
  • Pokud se k tomu nepoužije čisticí pěna, tak jde hůře smyt

Olej hezky rozpouští, v případě většího použití make-up je potřeba krok opakovat. Skvěle funguje s čisticí penou. Z používání jsem mile překvapena, žádný negativní vliv na moji pleť nebyl ( zacervenani, pupinky apod . ) Rozhodne doporučuji, vyzkousim i další produkty od téhle značky.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Velikost balení

REWIND hydrofilní odličovací olej TOMAS ARSOV jeho složení mi vyhovuje. Z pleti odstraní šetrně nečistoty a stačí ho z pokožky opláchnout jednoduše vodou. Pleť mám jemnou, hydratovanou a vyživenou. Odličovací olej budu i nadále používat. Balení vydrží dlouho.

Zobrazuji 101 - 120 ze 500 recenzí 1...4 5 [ 6 ] 7 8...25