Nejnovější recenze ze sekce Pleťové oleje

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

• Spokojenost,kvalita
  • Výrobek doporučuji

Kvalitní výrobek, jsem naprosto spokojená, odlučuje velmi dobře, nemohu nic vytknout,budu používat dál, doporučuji .Dobře se roztírá, pokožka je hebká, nedráždí jako u jiných výrobků z drogerie, budu určitě používat opakovaně . Pleť je dokonale po použití dokonale vyčištěná, hladká, ihned odstraňuje a čistí, je to skvělý výrobek.

Ověřený zákazník Testuj.to Lilianna Škorpíková

• Jemná a lehka konzistence
  • Jednoduché odlíčeni
  • Česká firma
  • Složení

Odlicovaji olej je velice prijemny, lehky, dobre se s nim pracuje a krasne odlicuje. Nevoni nijak zvlast. Plet je po nem krasne cista a v kombinaci s cistici penou je to jen tresnicka na dortu. Prijde mi super, ze se mohu jednoduse odlicit ve sprse bez pouzivi neekologickych cisticich tamponku. Urcite doporucuji.

• vůně
  • hezká krabička
  • vyskočily pupínky
  • mastnější pleť

Krém slibuje hydrataci pleti a její omlazení, čímž mě velmi zaujal. Nejprve se mi krém jevil dobře, příjemně voněl a nepůsobil při aplikaci příliš hutně, jeho konzistence byla spíš jemná. Po nanesení na pleť na ní však zanechal jakýsi film a pravděpodobně to je ten důvod, kvůli kterému se mi pleť začala více mastit a asi po dvou týdnech vyskočily i pupínky.
Krém jsem používala každé ráno a večer a myslím, že mé smíšené pleti příliš nevyhovoval.

Ověřený zákazník Testuj.to Božena

Zakoupeno v Testuj.to

• Pleť je krásně vláčná, nevysušená
  • Jemná vůně
  • Vyčištěná pleť
  • Make-up na očích, bez problémů šel krásně dolů
  • Byly použity v přípravku kvalitní přír. oleje
  • Trochu jsem se leskla.

Rewind hydrofilní odličovací olej mne překvapil (moje pleť - smíšená) jemňoučkou texturou, odlíčení pleti včetně očí a krku bylo prima. Velká spokojenost. Nevtíravá vůně, přírodní oleje, které mám ráda, a heboučká pleť po vyčištění. To jsou parametry se kterými jsem byla navýsost spokojená a proto doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Gabriela

• Viditelný účinek
  • Jednoduchost v nanášení oleje

Po použití hydrofilního oleje, byla pleť dobře vyčištěná. Jeho aplikace je velmi jednoduchá a pohodlná, stačí opravdu malé množství k tomu, aby se člověk odlíčil. Vždy mám po odlíčení velmi suchou pleť, což u hydrofilního oleje vůbec nemám. Jsem s produktem velmi spokojena. Určitě bych doporučila každému , koho trápí suchá pleť.

Ověřený zákazník Testuj.to Žaneta

• Čistá pleť
  • Vyživená pleť
  • Jednoduchost použití
  • Složení

TOMAS ARSOV – REWIND hydrofilní odličovací olej vřele doporučuji. Je mastný, ale výborně vyčistí a vyživí pleť. Má jemnou příjemnou vůni a použití je úplně jednoduché. Líbí se mi i složení produktu a také to, že papírový obal je využitý i z vnitřní strany k podrobnějším informacím o produktu.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristína

• pomer cena kvalita
  • účinne odstraňuje nečistoty z pleti

Za málo peňazí, veľa muziky. To je produkt TOMAS ARSOV – REWIND hydrofilní odličovací olej. Ľahká a rýchla aplikácia, po nanesení sa bezproblémov opláchne. Výsledkom je krásne vyčistená pleť bez make-up a nečistot. Veľké plus prírodnému zloženiu a jemnej vone.

Ověřený zákazník Testuj.to Blanka

Zakoupeno v Testuj.to

• vyživená a hydratovaná pleť
  • příjemná vůně
  • hebká pleť
  • plnější pleť
  • není moc vhodný pod make up

Před používáním krému byla má pleť suchá, šupinatá a unavená po zimě. Byly na na ní vidět jemné vrásky. Po používání krému se má pleť viditelně i pocitově zlepšila. Vrásky se zjemnily, ubyly a pleť působí rozhodně zdravějším a mladším vzhledem. Celkově jsem s tímto krémem velice spokojená.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

• pocit čistoty
  • vůně výrobku
  • nevysušuje

Skvělý odličovací olej, velice příjemné, nevtíravé vůně. Pleť je po vyčištění olejem čistá, nepne, je vyživená. Skvělé je také složení výrobku bez chemikálií a zbytečných přísad. Skvěle a lehce si poradil také s líčidly. Neštípal ani v očích. Hodnotím veskrze pozitivně.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

Zakoupeno v Testuj.to

• Stačí malé množství na celý obličej
  • Jednoduchost aplikace
  • Nepotřebujete odličovací tampónky
  • Malinko mě štípal v očích
  • Příliš hezky nevoní

Za mě super olej, který dokonale a rychle odličuje. Nepotřebujete odličovací tampónky, protože se nanaší rukou. Olejová textura je příjemná, ale samozřejmě ihned po odlíčení, si musíte obličej umýt. Líbilo by se mi, kdyby příjemněji voněl. Každopádně celkový dojem je takový, že za sebe mohu jen doporučit, protože svůj úkol plní perfektně.

Ověřený zákazník Testuj.to Zdeňka

• Lehká textura
  • Dobře se roztírá
  • Pleť hydratuje a vyživuje
  • Výrazná vůně nemusí sednout každému

Krém je velice jemný, lehký a příjemný. Pleť krásné vyživí a poskytuje dostatečnou hydrataci po celý den. Dobře se roztírá, rychle se vstřebává a pleť zanechává krásně vláčnou. Efekt je znatelný hned po prvním použití. Hned po otevření balení je cítit vůně po růžích, která je velice výrazná a nemusí být pro každého vhodná. Po aplikaci krému na obličej však není nikterak rušivá.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

• Jemná vůně
  • Kvalitní odlíčení i večerního makeupu
  • Pleť nezůstává mastná
  • Cna přijatelná
  • Praktické balení s pumpičkou
  • Možná jen plastová nádoba, mohla by být skleněná, ale to je jen drobnost

Milé překvapení. Mám smíšenou a citlivou pleť a obávala jsem se přílišného zatížení olejem a pocit mastnoty. Olej mě překvapil. Pleť jemně odlíčí (i výrazný večerní makeup) a přitom ji nezanechává mastnou. Má jemnou nevýraznou vůni. Líbí se mi praktická pumpička. Bonusem bylo luxusní balení při přepravě.

Renovality pleťový olej s retinolem 50 ml

• Příjemná vůně
  • Číslování produktu
  • Jemná pokožka
  • Nic nemám proti

Tomas Arsov Rewind odličovací hydrofílní olej mě vyhovuje, krásně voní, příjemná konzistence, stačí jedna kapka a dobře čistí pleť i od voděodolné řasenky, pleť je po oplachnutí příjemně hebká, díky oleji nemám vysušenou pleť . Složení produktu je směs přírodních olejů. Číslování produktů je super.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• příjemná vůně
  • jediný problém jsem měla při použití a vymáčknutí, lahvička potom bývá od oleje umaštěná, ale to už podle mě k použití hydr. oleje patří

Tento odličovací olej krásně vyčistí pleť, zbaví pleť mazu z pokožky a co je na tomto oleji nejvíce příjemné je jeho příjemná vůně a lehce použitelná konsistence. Po použítí byla moje pleť jemnější a viditělně zklidněná a hydratovaná. Čistící účinek oleje si také pochvalovala moje dcera, která má zkušenosti i s jinými odličovacími prostředky, na tomto si cení zejména její vůni a účinnost.

Ověřený zákazník Testuj.to Aneta

• Vůně
  • Odstraní voděodolný make-up
  • Snadno se oplachuje
  • Obsahuje přírodní oleje
  • Pleť zůstane hydratovaná
  • Znatelně lepší pleť

Velmi doporučuji tento hydrofilní odličovací olej. Lehký olej odstraní i voděodolný make-up a jemně ale krásně voní. Snadno se oplachuje a pleť zanechá hydratovanou a vyživenou. Po jeho používání mám znatelně lepší pleť. Zmizeli nedokonalosti a pleť je zářivá.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Krásně voní
  • Dobře odličuje
  • Dobře se s ním pracuje
  • Štípe v očích
  • Vysoká cena

Olej krásně voní po marcipánu a velice dobře se s ním pracuje. Líbí se mi složení olejů. Stačí malé množství a opravdu odlíčí i odolný make-up a nečistoty z pleti. Zanechává jemnou pleť a nezanechává pocit mastné pleti. Jediná nevýhoda je, že štípe v očích.

Ověřený zákazník Testuj.to Markéta

• Snadné použití
  • Důkladné vyčištění
  • Konzistence
  • Vůně
  • Pečující

Jemný a pečující olej. Snadná aplikace. Krásně se rozmasíruje po celém obličeji a lehce se oplachuje. Mám velmi citlivou a reaktivní pleť, ale tento olej naopak pomáhá vyživit a zklidnit pleť. Neštípe v očích, takže se dá skvěle odlíčit i oční make-up. Neobsahuje přebytečnou parfemaci, voní pouze po obsažených olejích.

Zobrazuji 61 - 80 ze 500 recenzí 1...2 3 [ 4 ] 5 6...25